×

Kaviareň Divná pani

Ak sa vyberiete na prechádzku po banskoštiavnickom trotuári, môžete natrafiť na Divnú pani. Nie, nebojte sa... Určite ju neprehliadnete! Spoznáte ju ľahko. Najprv Vás bude zvádzať. Nechajte sa pozvať ďalej...

Zahoďte svoje predsudky. Zabudnite na stres. Vyzlečte si kabát, či sako, vyzujte sa a urobte si pohodlie... Snažte sa ju trochu spoznať. Otvorte svoje zmysly dokorán. Cítite tú zmyselnú vôňu?

Je to vanilka? Alebo čokoláda? Možno napokon podľahnete aróme čerstvo zomletej talianskej kávy a skončíte v salóniku Divnej pani pohrúžený do stránok jej obrovskej knižnice. Na stole fľaša kabinetného vína, hlava plná neodbytných obrazov. Čas akoby sa zastavil a obracia sa do seba ako stránka ďalšej knihy s názvom Zrodenie. Jašterice so zlatým a strieborným práškom sa Vám mihnú pred vnútorným zrakom a intimitu tejto chvíle naruší opäť Ona.

Má rada veľkú spoločnosť a vyberaný vkus. Koniec koncov, preto ste tu... Bude s Vami flirtovať nad skvele vymiešaným Mojitom a Vy možno skončíte s hlavou v oblakoch a telom v impozantnom priestore bývalej krajčírskej dielne, kde po pohári piva možno začujete sotva počuteľný klepot Singeriek a pridusený smiech šičiek. Po pohári Margerity kĺže svetelný lúč z veľkolepého svetlíka nad Vami a Vy cítite, že tento dáva priestor slobodnému duchu a vzletným myšlienkam. Stiera sa hranica medzi snom a skutočnosťou.

Isté je len jedno: podľahnúť zvodom tajomnej ženy je ľahšie, ako nájsť tak inšpiratívnu a príjemnú kaviareň. A úplne bez záväzkov! Ťahá Vás niekto za nos, alebo sa v tomto dome naozaj dá zažiť Zázrak?

Príďte a zistíte to sami.

V kaviarni Divná pani, v strede vyhasnutého štiavnického vulkánu, na Modrej planéte.

Tu a teraz.

 
Torty


Rezervácia

Ponúkame Vám priestory pre firemné, rodinné a iné spoločenské udalosti.
Kaviareň s barom
10-15 osôb
Veľká spoločenská miestnosť
40-50 osôb
Zašiváreň
4-8 osôb
Malá spoločenská miestnosť
20-30 osôb
Miestnosť s krbom
5-10 osôb
Vináreň
Terasa
10 osôb
Rezerváciu môžete vykonať pomocou nasledujúceho formuláru
alebo na tel. čísle 045 / 679 09 45 pre kaviareň Divná pani

   

   

Vypočítajte: 6 + 1 =

Rezervácia ubytovania